.

.

piątek, 5 lipca 2013

Jaką rolę gra dodatek?

Znane przysłowie mówi „Jak Cię widzą tak Cię piszą” i chociaż nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie to najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Przeprowadzone badania wykazały, że to pierwsze sześć sekund decyduje to czy kogoś polubimy czy nie. Dlatego też nasza stylizacja odgrywa bardzo ważną rolę, a żeby strój był całością potrzebne są nam różnego rodzaju dodatki.

źródło: naszeczasy.com


Kobiety w zależności od okazji mogą wybierać inne torebki, kolczyki, zegarki czy bransoletki. Rola dodatków w naszym stroju jest bardzo istotna, jeżeli je źle dobierzemy to cała stylizacja może pójść na marne. Możemy nawet używać elementów skierowanych do męskiej części odbiorców.


I tak na przykład do eleganckiej sukni wieczorowej nie wypada nam jeść mieć sportowej torby czy trampków. Co prawda jeśli chodzi o mężczyzn to trampki do garnituru są jak najbardziej modne, ale zasada ta dotyczy tylko panów. Kobiety do takiej sukni powinny mieć wysokie szpilki lub ewentualnie buty na koturnach. Poza tym do takiej stylizacji przydadzą się długie i romantyczne kolczyki.


Dodatki mogą także dodawać nam pazura, jeśli przykładowo ubieramy białą bluzkę koszulową lub jakiś zwykły top a do niego czarne spodnie rurki to jeśli ubierzemy do tego wszystkiego czarną skórzaną i ćwiekową biżuterię to będziemy wyglądać rockowo i nowocześnie.
Dlatego też zawsze pamiętaj o takich dodatkach i nie wychodź bez nich z domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz